Ученици

Prva nagrada na 20.Republičkoj smotri orkestara za orkestar naše škole

Објављено среда, 29 мај 2019

Na 20. Republičkoj smotri orkestara osnovnih škola i osnovnih muzičkih škola Srbije  održanoj 26.05.2019.godine u Sremskim Karlovcima, u organizaciji Ministarstva prosvete,nauke i tehnološkog razvoja i Udruženja muzičkih i baletskih pedagoga Srbije,  u predivnoj svečanoj dvorani, orkestar naše škole osvojio je članove komisije.

Опширније: Prva nagrada na 20.Republičkoj smotri orkestara za orkestar naše škole

УСПЕШНО ПРЕДСТАВЉАЊЕ ШКОЛЕ НА СМОТРИ РЕЦИТАТОРА 2019.године

Објављено субота, 04 мај 2019
Аутор Mариника Пурић

Наша школа придаје велики значај  неговању културе говора и отуда велики ентузијазам ученика и наставника  при очувању ових вредности .

Опширније: УСПЕШНО ПРЕДСТАВЉАЊЕ ШКОЛЕ НА СМОТРИ РЕЦИТАТОРА 2019.године

Свечано обележен Дан школе 16.04.2019.године

Објављено уторак, 23 април 2019
Аутор Колетктив школе

Дана 16.4.2019. године Основна школа „Сава Максимовић“свечано је обележила Дан школе.

На почетку програма директорка школе Љиљана Крничан честитала је Дан школе ученицима, запосленима и пензионерима, а затим је изразила задовољство што  име колектива школе има посебну част да поздрави присутне госте: представнике Националног Савета румунске националне мањине секретара Тибериа Чортана, координатора Одбора за образовање при Националном Савету Родику Алмажан, присутне чланове Школског одбора, Савета родитеља, представнике локалне самоуправе, присутне директоре школа са територије Општине Ковин, представнике КУД-а, организација, као и дугогодишње уважене сараднике наше школе.

Опширније: Свечано обележен Дан школе 16.04.2019.године

Традиција наше школе је фарбање јаја у духу хришћанства и прослављања Васкрса.

Објављено петак, 26 април 2019
Аутор Бранкица Савић

Како пролећни распуст почиње 19.априла, у жељи да и ми учествујемо  у  заједничкој  радости Васкрсења,  18. априла, у  холу  школе,  окупили  су  се ученици  првог, другог, трећег  и  четвртог разреда.

Опширније: Традиција наше школе је фарбање јаја у духу хришћанства и прослављања Васкрса.

Обавештење

Објављено понедељак, 15 април 2019

На основу Правилника о школском календару, ПРОЛЕЋНИ РАСПУСТ почиње у петак, 19. априла 2019. године, а завршава се у четвртак, 02. маја 2019. године.

Поткатегорије