НТЦ квиз Обележавање „Дечије недеље“

Објављено понедељак, 14 октобар 2024 Аутор Александра Сорајић

У уторак, 08.10.2024.године, у нашој школи је одржан НТЦ квиз у оквиру активности поводом обележавања „Дечије недеље“. У квизу су учествовали ученици петог, шестог, седмог и осмог разреда који су се пријавили за учешће, а остали учесници су посматрали у публици, као и директор школе, Љиљана Крничан, педагог, Даниела Главонић, наставница Драгана Пауновић и наставник Владимир Радуловић.

Такмичило се седам екипа од по четири ученика. Екипе које су освојиле прво, друго и треће место су и награђене за постигнут успех. Квиз су припремали наставници – Драгана Лазаревић, Немања Баковић и Александра Сорајић, а у реализацији су учествовали као чланови жирија и подршка наставнице Милица Илић и Ана Шупић. Квиз је протекао у сјајној атмосфери, ученици и наставници су се подједнако забављали, а доста тога и научили.