Извештај посете Сајму науке

Објављено петак, 23 март 2018 Аутор Марија Бешлин

Дана 15.12.2017. године у 10:00 часова са паркинга школе кренуо је аутобус пут Београда на Сајам науке. Превозио је 36 ученика од петог до осмог разреда и два наставника-пратиоца. Ученике су на Сајам водили наставник математике Ненад Kебић и наставник техничког и информатичког образовања Викториа Kрничан Kрстић.

На Сајам су стигли у 11:15 часова где су купили улазнице и организатори су их упутили у разгледање. Деца су показала интересовање за приказани садржај, који је био прилагођен деци свих узраста. Окупљање и повратак са Сајма је договорен за 15:00 часова, што се и испоставило као довољно времена за разгледање.

Деца су показала примерно понашање и самим тим није било никаквих проблема. Два ученика због болести су била спречена да посете Сајам науке. Њима је враћен новац у износу цене улазнице (400 динара).

Погодака: 1912