Свечани пријем првака школске 2022/2023.године

Објављено четвртак, 01 септембар 2022 Аутор Драгана Лазаревић

У четвртак, 1.септембра 2022. године  у нашој школи одржана је свечана приредба поводом пријема ђака првака. Пре почетка свечаног програма који су припремили и извели ученици 5.разреда инторинана је државна химна „Боже правде.“

Ђаке прваке , њихове родитеље, ученике осталих разреда и запослене поздравила је директорка школе Љиљана Крничан пожелевши првацима срећан полазак у школу, а ученицима осталих разреда срећну и успешну нову школску годину.

Учитељ првог разреда Зоран Ђурић је поздравио прваке и њихове родитеље пожелевши им срећан и успешан полазак у школу.

Ученици петог разреда извели су пригодан програм поводом пријема ђака првака. Петаци су говорили стихове о школи, учењу и игри и певали песме о другарству .

Учитељ је првацима поделио књиге које су  прваци добили од Општинске управе  Ковин и добродошлице на којима су исписани стихови и имена  првака, а након тога је  прозвао своје ђаке и повео их до њихове нове учионице која је свечано украшена и припремљена за нову генерацију својих ученика.