Пријем првака 3.септембра 2018.године

Надређена категорија: Организација рада Објављено среда, 05 септембар 2018 Аутор Љиљана Крничан

Трећег септембра 2018. године  у Основној школи „Сава Максимовић“ у Мраморку  одржана је свечана приредба поводом пријема ђака првака.

Учитељ првог разреда Зоран Ђурић је поздравио ђаке прваке и пожелео им срећан полазак у школу.  Ученици четвртог разреда су припремили и извели пригодан програм у оквиру којег су  рецитовали и певали дечије песме којима су пожелели добродошлицу ђацима првацима.

Након приредбе учитељ је прозвао своје ученике  којима су подељене добродошлице и пригодни поклони које су добили од Општинске управе Ковин и повео их  до учионице која је свечано  украшена и припремљена за  ђаке прваке.